• 4 marca 2024

27 Czarne Ombré Nail Looks, które warto wypróbować

Tradycyjnie ombré kojarzy się z włosami, ale paznokcie ombré mają swoje miejsce w świecie nail art. Od subtelnego french manicure ombré po jaskrawe neonowe odcienie, nie ma żadnych ograniczeń co do mieszanek kolorów, z którymi możesz pracować, ale jednym z naszych ulubionych kolorów jest czarny. Czarne paznokcie ombré są odważne, nastrojowe i zabawne.
 
Plus, kiedy ombré z czarnym można zobaczyć i docenić gradient, artystyczne blaknięcie kolorów. Geometryczne linie, brokatowe lakiery nawierzchniowe, paznokcie akcentujące i ozdoby do paznokci również doskonale pasują do czarnego ombré nail look. Jeśli szukasz przyciągającego uwagę wyglądu paznokci, który łączy w sobie trend mieszania się kolorów jasnych z ciemnymi, oto 27 naszych ulubionych czarnych ombré nail look.
 
01 z 27 Czarne francuskie ombré Odważny zwrot w stronę klasycznego francuskiego manicure, ten równomiernie klasyczny i szykowny czarny francuski manicure ombré z pewnością zwróci na siebie uwagę.
02 z 27 Square Black Ombré Nails
03 z 27 Burgundia i czerń Czy istnieje lepsze połączenie niż burgund i czerń? To połączenie kojarzy się z ciemnym, czerwonym winem. Na zdrowie!
04 z 27 Inspirowane Cruellą To przypomina nam Cruellę Deville i zdecydowanie nam się to podoba.
05 z 27 Spice it Up with Sparkle Nigdy nie mów "nie" błyskotkom. Namalowana na środku brokatowa linia dodaje kolejny wymiar technice ombré. Twoje oczy nie będą wiedziały, gdzie patrzeć najpierw!
06 z 27 Epickie zaćmienie Ten niebiański look na paznokciach wywołuje w nas niesamowite, niebiańskie wibracje. Każdy paznokieć przedstawia inną fazę księżyca.
07 z 27 Paznokcie trumienne z czarnym ombré
08 z 27 Brokatowy akcent na paznokciach Paznokcie z brokatem to zawsze dobry pomysł.
09 z 27 Błyszczące i złote Brokat i złoto są po prostu stworzone, aby iść razem.
10 z 27 Poza liniami Kształt, perfekcyjne cieniowanie i odważne paski na palcu serdecznym tworzą arcydzieło.
11 z 27 Paznokcie w kropki
12 z 27 Brąz + czerń Włączenie brązowego koloru taupe do tej koloryzacji sprawia, że wygląda ona jeszcze bardziej naturalnie i artystycznie.
13 z 27 Zostań (Rose) Golden Różane złoto na różowym palcu i pasku dodaje trzeci metaliczny kolor do mieszanki. Tak, proszę!
14 z 27 Niebiesko-czarne ombré Mamy tu czarny ombré, ale wykończony królewskim błękitem, który doskonale się prezentuje.
15 z 27 Zrób to metalicznie Zamiast tradycyjnej czerni, wypróbuj czerń holograficzną!
16 z 27 Pół na pół Jedna ręka czarna, druga biała? Dlaczego nie!
17 z 27 Barwinek, proszę. Ładny barwinek, proszę.
18 z 27 Konfetti Ombré Kto powiedział, że ombré jest tylko między dwoma kolorami? Tutaj, czarna baza jest sparowana z brokatem konfetti do ombre. Idealny imprezowy look!
19 z 27 Neutralna baza i wysoki połysk Uwielbiamy ten różowy odcień, kwadratowy kształt i subtelny blask.
20 z 27 Czerń, srebro i blask Połyskująca srebrna baza przechodzi w czerń ombré w ultra-glamourowy sposób.
21 z 27 Evergreen, czerń i brokat Głęboka szmaragdowa zieleń tak subtelnie przechodzi w czerń, że trzeba się dobrze przyjrzeć - ale jest tam. Dodaj brokatowy paznokieć akcentujący na wierzchu, aby dopełnić wygląd.
22 z 27 Złoty blask Kto powiedział, że każdy paznokieć musi być spójny? Pół czarne, pół czerwone ombré to świetny sposób na kompromis.
23 z 27 X Marks the Spot Dodanie do czarnego ombré błyszczącej ozdoby na paznokciach z pewnością podniesie jego rangę.
24 z 27 Moody Blue Sposób, w jaki kolory przechodzą z czarnego przez niebieski do białego to kunszt ombré w pełnym tego słowa znaczeniu.
25 z 27 Krótkie i błyszczące Krótki, naturalny kształt paznokci sprawia, że czerń nabiera wyrazu, a odrobina iskrzącego lakieru nawierzchniowego dopełnia całości.
26 z 27 Diamenty i złoto Co jest lepsze niż czarny manicure ombré? Czarny manicure ombré ozdobiony srebrnymi diamentami i złotymi błyskotkami, ot co.
27 z 27 Czarny Ombré Accent Nail Jak zrobić paznokcie w stylu ombré w domu

Share :

Może Cię zainteresować