• 24 czerwca 2024

Co się stało z Luxurią Astaroth? Czy przesadziła z medycyna estetyczną?

Kamila Smogulecka (czyli Luxuria Astaroth) zaczynała swoją karierę od ubijania masła dla Donatana. Wszyscy zachwycali się jej niepowtarzalną, zniewalającą i niezwykłą urodą. Od jej występu w teledysku do utworu "My Slowianie" minęło pięć lat. Od tego czasu życie Smoguleckiej bardzo się zmieniło. Zaczęła korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i już nie wygląda jak dawniej.

Gwiazda teledysków Donatana

Luxuria Astaroth swoją karierę zaczynała w teledyskach Donatana. W wieku 17 lat po raz pierwszy wystąpiła w klipie "Nie lubimy robić", a rok później przyszedł czas na "Moje Slowianie", który przyniósł jej największe uznanie. Luxuria, znana również jako Kamila Smogulecka w rzeczywistości, większą karierę rozpoczęła w show-biznesie. Pojawiała się w programach telewizyjnych i na ściankach. Przestała pojawiać się publicznie, a wszelkie dowody na jej zniknięcie zostały utracone. 23-letnia obecnie modelka przyznała, że trafiła do ośrodka leczenia uzależnień. Astaroth wróciła do mediów społecznościowych i zaczęła relacjonować swoje życie w sieci. To właśnie tam pochwaliła się swoim nowym wyglądem, wywołując niemałe kontrowersje.

Luxuria zmienia się nie do poznania

Luxuria udostępniła na Instagramie filmik, na którym widać jej - wcześniej już bardzo duże - powiększone usta. Później zamieściła kolejne filmiki. Nowy wygląd 23-latki nie wszystkim przypadł do gustu. Wiele osób uznało jej usta za zbyt duże, przerysowane, a nawet karykaturalne. "To jest straszne... A byłaś taka piękna", "Jesteś piękna, ale bez tych ust" - zaczęli pisać internauci. Astaroth szybko na nie odpowiedziała. "Dostałem ostatnio od kogoś zdjęcie. Jedno sprzed kilkudziesięciu lat, drugie z teraz. Wydaje mi się, że teraz wyglądam dużo lepiej. Te wąskie usta są dla mnie obrzydliwe. Obrzydza moją duszę." ucięła jej.

Luxuria Astaroth

"Nie, moje usta nie wyglądają na zbyt duże".

"Nie, moje usta nie wyglądają na zbyt duże" - upierała się na Instagramie. Astaroth zauważyła też w mediach społecznościowych, że nie może liczyć na taką uwagę, gdy dzieli się innymi momentami ze swojego codziennego życia. "Szkoda, że takiej reakcji i emocji nie wzbudziło to, że obroniłam licencjat, zaczęłam nowe kursy, zdobyłam certyfikat LCCI, uczestniczyłam w pogłębionej terapii pomagania zwierzętom, a ostatnio wzięłam udział w "Uwaga za uwagą". To wszystko są pozytywne (...)" rzeczy - powiedziała.

Luxuria była kiedyś Luxurią. Dziś "Zusje"

Luxuria po fenomenalnym sukcesie teledysku dostała wiele ciekawych propozycji pracy. Smogulecka wcieliła się w rolę Angeliki w filmie "Obietnica", który ukazał się w 2014 roku. Jednak o Luxurii zrobiło się głośniej w mediach za sprawą jej skandali i sukcesów. Później okazało się, że jej szokujące zachowanie i kontrowersyjne wypowiedzi były wynikiem uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Po pomoc zgłosiła się w kluczowym momencie, za namową matki. Od tego czasu jest trzeźwa od ponad dwóch lat. We wrześniu 2018 roku ukończyła 8-tygodniowe leczenie stacjonarne w ośrodku psychoterapii uzależnień w Jastrzębiej Górze.

Luxuria po wyjściu z odwyku zrezygnowała z leczenia odwykowego. Zrezygnowała też z imprezowego stylu życia i dotychczasowego pseudonimu artystycznego. Była już Zusje i postanowiła zająć się muzyką. Na jej kanale YouTube można znaleźć wiele teledysków do jej autorskich piosenek.

Ogłoszono, że Zusje, wówczas 24-letnia, zmierzy się w oktagonie ze starszą o 2 lata Martą Linkiewicz na szóstej edycji Fame MMA 5. Wydarzenie odbyło się w Gdańsku (Polska) 26 października 2019 roku. Kamila ma na swoim koncie walki z Dagmarą "Szewczyk" Szewczyk oraz Kamilą "Kamiszką" Wybranczyk (prywatnie partnerką Artura Zpilki).

Do swoich walk przygotowuje się w Trójmieście, gdzie mieszka jej mama, a ona sama studiuje psychologię.

Share :

Może Cię zainteresować