• 24 czerwca 2024

Gwiazdy telewizji śniadaniowej - te prezenterki witają z nami dzień w TVP2

Młode, piękne, inteligentne - codziennie towarzyszą nam na antenie porannego programu w TVP2 - “Pytanie na śniadanie”. Poznaj młode gwiazdy telewizji śniadaniowej - Izabellę Krzan, Idę Nowakowską i Małgorzatę Tomaszewską.

Izabella Krzan - Miss Polonia 2016

Izabella Krzan razem z Tomaszem Kammelem prowadzą poranny program w TVP2 - “Pytanie na śniadanie”. Wcześniej dała się poznać jako hostessa w “Kole Fortuny” oraz reporterka w “Pytaniu na śniadanie”. Izabella pochodzi z Olsztyna. Ukończyła studia licencjackie z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W roku 2016 zdobyła tytuł Miss Polonia. Jest modelką i prezenterką telewizyjną. Na koncie ma udział w kilku programach rozrywkowych m.in. w "Familiadzie", "Big Music Quiz" i "Kocham Cię Polsko!".

Ida Nowakowska - aktorka i tancerka

Ida Nowakowska “Pytanie na śniadanie” współprowadzi z Tomaszem Wolnym i Łukaszem Nowickim. Ida jest tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Urodziła się w 1990 roku w Warszawie. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie, później studiowała na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W telewizji debiutowała w roku 2007, kiedy wzięła udział w I edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Rok później związała swoją karierę z Telewizją Polską. Najpierw została jurorką w programie “Bake Off Junior”. Później można ją było oglądać w takich programach jak "The Voice Kids", "Ameryka da się lubić" i "You Can Dance - Nowa generacja". Ida jest mężatką, a w roku 2021 została mamą Maksymiliana Marka.

 

Małgorzata Tomaszewska - sportowa dusza

Małgorzata Tomaszewska to kolejna prowadząca “Pytanie na śniadanie” w TVP2. Tworzy duet z Aleksandrem Sikorą. Prezenterka urodziła się w łodzi, jednak większą część życia spędziła w Warszawie - tam ukończyła liceum mistrzostwa sportowego, a następnie wydział psychologii na warszawskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Jest córką wybitnego polskiego bramkarza Jana Tomaszewskiego. Dlatego nie dziwi fakt, że pierwsze kroki w stawiała w telewizji sportowej Sportklub, gdzie prowadziła programy "FC Barcelona vs Real Madryt" oraz "Historia Futbolu". Następnie prezentowała pogodę w telewizji Polsat i prowadziła program "Pudelek Show" w Telewizji WP. Od 2018 roku związana jest z programem TVP2 "Pytanie na śniadanie".

 
Telewizja śniadaniowa

 

Share :

Może Cię zainteresować