• 16 lipca 2024

Te wciskane paznokcie wyglądają jak profesjonalny manicure - i są szalenie trwałe

Idealnie wypielęgnowane paznokcie są trudne do zdobycia, jeśli nie możesz udać się do salonu pielęgnacji paznokci, a dla wielu osób próba wykonania manicure w domu może być frustrująca, jeśli nie wiesz, od czego zacząć (lub nie masz pewnej ręki, jeśli chodzi o nakładanie lakieru do paznokci). Paznokcie wciskane mogą wydawać się starym trendem z przeszłości, ale na przestrzeni lat uległy one ogromnej poprawie, która może sprawić, że ponownie przemyślisz swój nawyk drogiego manicure.
 
Static Nails jest najbardziej znany z zestawów do paznokci wielokrotnego użytku "pop-on" (wciśnij), które są dostępne w różnych szykownych kształtach, kolorach i wzorach - od migdałowych w kształcie skorupy żółwia do kwadratowych czerwieni. Marka ta produkuje również linię długotrwałych lakierów Liquid Glass Lacquer.

Co to są paznokcie statyczne?

Paznokcie Static Nails to trwałe paznokcie do odciskania, które pozwolą Ci uzyskać perfekcyjny manicure natychmiast, za ułamek kosztów i czasu potrzebnego w salonie. Są one dostępne w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów, długości, kolorów i wzorów, tak że można z nich stworzyć prawie każdy wygląd.
 
To nie są paznokcie wciskane Twojej matki, Static Nails występują w szykownych wariantach takich jak odważne czerwienie, leopard print, żółw, nowoczesny French, stonowane taupy i wiele innych. Jak to działa? Każdy sztuczny paznokieć Static nakłada się indywidualnie za pomocą trwałego kleju do paznokci (który jest w zestawie), a każdy zestaw paznokci można zdjąć, ponownie nałożyć i spiłować do własnych upodobań (więc jeśli zestaw wydaje się trochę długi, można po prostu przyciąć i spiłować je w dół). Każdy zestaw składa się z 24 gwoździ w wyniku 12 kształtów dla każdej ręki, aby zapewnić, że można uzyskać odpowiednie dopasowanie, a cena jest poniżej 20 dolarów, co czyni je naprawdę przystępne.
 
Ponieważ kształty i rozmiary paznokci są różne, zawsze możesz wysłać zdjęcie swoich paznokci do działu obsługi klienta w celu analizy, który zestaw będzie pasował do Ciebie najlepiej. Statyczne paznokcie Sexy Red Round $14 Sklep Korzyści
  • Niemożliwe do wyszczerbienia
  • Bez uszkodzeń
  • Nie wymaga użycia acetonu do usuwania
  • Dowolny kształt i długość
  • Możliwość ponownego użycia
 
Wady
  • Manicure trwa tydzień zanim paznokcie zaczną odpadać (choć są one wielokrotnego użytku, więc można je ponownie przykleić)
  • Rozmiary paznokci nie były idealnie dopasowane do moich paznokci (niektóre były zbyt szerokie)
 

Jak stosować Static Nails

 
Odkryłam, że proces aplikacji jest dość prosty, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać.
 
Po pierwsze używasz kleju do paznokci i musisz się upewnić, że stosujesz go na płaskiej powierzchni z szmatką pod spodem, aby nie uszkodzić żadnych mebli. Ważne jest również, aby nie ściskać rury zbyt mocno, więc nadmiar kleju nie wyjdzie w wyniku lepkiego bałaganu.
 
Poniżej wymieniłam kroki, jak zastosować Twój pop-on manicure: Ashley Rebecca W zestawie: 24 pojedyncze Static Nails w różnych rozmiarachNieuszkadzający klej do paznokciPiłeczka do paznokciBufor do paznokci Krok pierwszy: Przygotuj swoje naturalne paznokcie Po pierwsze musisz opiłować i wypolerować swoje naturalne paznokcie, aby upewnić się, że są one czyste od poprzedniego lakieru. Ważne jest również usunięcie z paznokci wszelkiego rodzaju olejków i można to zrobić po prostu przy pomocy acetonu.
 
W zestawie znajduje się pilnik, który służy również jako narzędzie do polerowania paznokci. Krok drugi: Wybierz swój rozmiar Następnie będziesz chciała przetestować rozmiar paznokci i możesz to łatwo zrobić umieszczając każdy pop-on nail na swoim naturalnym paznokciu aby zobaczyć który rozmiar będzie najlepiej pasował do każdego z nich. Po wybraniu wszystkich paznokci, które będą potrzebne do każdej ręki, ustaw je w odpowiedniej kolejności, aby nie pomylić się co do tego, które z nich gdzie pasują. Kiedy już uporządkujesz swoje rozmiary, będziesz mogła przejść do przyklejania paznokci na miejsce. Krok Trzeci: Dodawanie kleju do paznokci W zależności od tego, jak długo chcesz nosić paznokcie, zależy od tego, ile kleju użyjesz podczas ich nakładania. Jeśli chcesz aby Twoje paznokcie wytrzymały 1-2 dni musisz nałożyć cienki pasek kleju od skórek do czubka każdego paznokcia.
 
W przypadku 5-7 dni nałóż na paznokieć ilość kleju wielkości ziarnka grochu i uważaj aby nie przylegał on zbyt blisko do skóry. Jeśli chcesz aby twoje paznokcie wytrzymały 7-14 dni, nałóż klej na swój naturalny paznokieć i pozwól mu wyschnąć tylko kilka sekund i nałóż trochę kleju również na tył statycznego paznokcia. Bez względu na to jak długo chcesz aby twoje paznokcie wytrzymały, musisz naciskać na każdy z nich przez 20-30 sekund aby klej miał wystarczająco dużo czasu na przyleganie. Ja chciałam aby moje paznokcie wytrzymały co najmniej 7 dni więc zastosowałam się do zasady nakładania kleju na mój naturalny paznokieć i na tył paznokci statycznych.
 
Zestaw, który otrzymałam miał dłuższy kształt paznokci niż jestem przyzwyczajona do noszenia, więc tak wyglądały one po pierwszym nałożeniu (przed nadaniem im kształtu w następnym kroku): Ashley Rebecca Krok czwarty: Nadaj kształt i spiłuj do pożądanej długości Po nałożeniu paznokci i wyschnięciu kleju, możesz nadać im odpowiedni kształt i opiłować je według własnego uznania. Ja nie noszę moich naturalnych paznokci długo i używam moich rąk dużo do pracy i pisania na klawiaturze, więc chciałam przyciąć paznokcie aby były dużo krótsze i bardziej naturalnie wyglądające. Są one bardzo łatwe do cięcia i pilnika i mają piękną maślaną teksturę, która może być kształtowana bez zniszczenia paznokci.
 
Z ulgą przyjęłam fakt, że udało mi się je przyciąć i nie napotkałam żadnych problemów, ponieważ początkowa długość była zbyt duża. Po ich obcięciu mogłam robić wszystkie normalne rzeczy które robię w ciągu dnia i paznokcie trzymały się bardzo dobrze.
 
Poniżej, można zobaczyć zdjęcie moich paznokci po tym, jak zostały one ukształtowane według moich preferencji. Odczucie: Wygodne, ale nie idealne Chciałabym aby każdy kształt pasował idealnie do moich paznokci, ale niektóre z nich były nieco większe niż moje naturalne paznokcie, ale trudno to stwierdzić jeśli się tego nie szuka. Następnym razem, gdy będę kupować zestaw, wyślę zdjęcia moich paznokci, aby zobaczyć, czy mogę uzyskać jakieś opinie na temat bardziej dokładnego kształtu. Ashley Rebecca Wyniki: Szyk i trwałość Byłam pod wrażeniem wytrzymałości tych paznokci i tego jak naturalnie wyglądały. Nosiłam je w sumie przez 10 dni i w tym czasie kilka z nich odskoczyło, ale mogłam je łatwo ponownie nałożyć i dodałam tylko trochę dodatkowego kleju, aby upewnić się, że pozostaną na swoim miejscu.
 
Paznokcie nigdy nie sprawiały wrażenia, jakby przeszkadzały, a ponadto bardzo podobało mi się to, że kolor w ogóle nie odpryskuje, co jest ogromnym problemem, kiedy robię sobie manicure lub sama robię sobie lakier. Za cenę i jak długo paznokcie trwają wraz z możliwością wielokrotnego użytku, absolutnie wierzę, że są warte swojej ceny (która jest poniżej 20 dolarów za większość zestawów).
 
Wartość: Profesjonalny wygląd za mniej niż 20 dolarów Na koszt i jak długo paznokcie trwać wraz z możliwością wielokrotnego użytku, absolutnie wierzę, że są one warte kosztów (który jest poniżej 20 dolarów dla większości zestawów).
 
Usuwanie Static Nails
Po przeczytaniu wskazówek jak usunąć paznokcie, namoczyłam je w najgorętszej wodzie jaką mogłam znieść na przemian każdą ręką i delikatnie podnosiłam każdą stronę paznokcia aż do momentu kiedy odskoczyły. Im dłużej nosi się paznokcie tym łatwiej jest je zdjąć, szczególnie jeśli nałożyło się odpowiednią ilość kleju. Podobało mi się to, że nie musiałam używać żadnej folii ani acetonu jak to ma miejsce przy usuwaniu paznokci żelowych, cały proces był naprawdę bezproblemowy.
 
Werdykt: Weź pod uwagę, że jestem nawrócony na Press-on Jeśli chcesz mieć idealnie wypolerowany manicure, który jest łatwy do zrobienia samemu, te paznokcie są warte każdego grosza.
 
Trwałość, gama kolorów i fakt, że są one niezwykle łatwe do kształtowania sprawiają, że są one niesamowitą alternatywą dla próbowania malować paznokcie samemu lub wydawać dodatkowe pieniądze w salonie paznokci każdego tygodnia. 

Share :

Może Cię zainteresować