• 16 lipca 2024

Wszystko naraz: salony piękności new age w Moskwie

Multispaces to nowy format salonów kosmetycznych. Oprócz standardowej oferty zabiegów kosmetycznych można tu skorzystać z usług wizerunkowych, wykładów, wieczorów panieńskich, a nawet włoskich makaronów.

PROFIL KLUBU ZAWODOWEGO

Ten koncepcyjny salon, mieszczący się w rezydencji w historycznym centrum miasta, oferuje przestronną strefę spa, w której można się zrelaksować i w pełni przygotować do randki. Idealne miejsce na to jest właśnie tam - Profile Cafe, gdzie eksperymentuje się z daniami kuchni europejskiej i rosyjskiej, a nad menu pracuje charyzmatyczny szef kuchni Konstantin Ivlev.

58 Pyatnitskaya str. Pyatnitskaya St. 58, Bldg. 1, т.: (495) 252 0727

DOMENICO CASTELLO

Secret Castle to salon wystawowy, który został niedawno otwarty w renomowanym włoskim salonie kosmetycznym. Po strzyżeniu możesz wstąpić do sklepu po biżuterię, ubrania i perfumy lub zajrzeć do miejscowej galerii sztuki, aby poznać sztukę. Dodatkową atrakcją dla tych, którzy planują wizytę w sobotę, jest makaron przygotowany przez stylistów z Włoch.

Kutuzovsky Prospekt 5/3, tel.: (495) 636 2778

PRIVE7

Tutaj ludzie przychodzą nie tylko po tradycyjne usługi salonu, ale także po doradcę ds. garderoby, który przeprowadza ich przez najnowsze zmiany w garderobie i preferencje zakupowe. Salon oferuje również doradztwo w zakresie stylizacji na potrzeby sesji zdjęciowych, a także organizuje kursy mistrzowskie. Salon jest szczególnie dumny ze swoich modowych pop-up store'ów, które wspierają kolekcje młodych projektantów.

24/1 Wały Frunzenskaja, tel.: (495) 640 9777


Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...