• 16 lipca 2024

Kolekcja kosmetyków do makijażu oczu Toma Forda

Minęły już czasy, kiedy trzeba było wybierać między krzykliwą sukienką a wyrazistym makijażem. Teraz wszystko dzieje się naraz. Odważny ruch zapoczątkował Tom Ford, który stworzył kolekcję kosmetyków do makijażu o wymownej nazwie The Eyes of Tom Ford.

Gwiazdą gamy jest cień Private Shadow, który występuje w 5 różnych konsystencjach (od satynowej do nieskromnie lśniącej) i 30 odcieniach.

Matowe i półmatowe cienie Private Shadows w neutralnych odcieniach są dobre na co dzień, ale na święta proponujemy zaryzykować i wybrać odważny kolor, taki jak Violet Electric z efektem Vinyl Metallic. Błyszczą i mienią się, podobnie jak hiperseksualne sukienki Toma Forda z "wężowych łusek" - od dziewczyny w takim "stroju" nie sposób oderwać wzroku.

Private Shadow, odcień Violet Vinyl, 2,700 rub. Private Shadow, odcień Emerald Sun, 2 700 rub. Private Shadow, cień Vertigo, 2 700 rub.

Kolejnym akcesorium, które pozwala uzyskać efektowną metamorfozę, jest błyszczyk do oczu. Nałóż go na powiekę, a uzyskasz niezwykle modny efekt "mokrego" makijażu z błyszczącym połyskiem. Nie przejmuj się też wykończeniem błyszczyka: nie jest ono wcale lepkie.

Błyszczyk do oczu, odcień bezbarwny, 3 200 rub.

Dzięki trzem nowym tuszom do rzęs od mistrza Forda, trzepotanie rzęsami jest teraz jeszcze przyjemniejsze. Tusz do rzęs Shutter Lash o dużej objętości pozwala uzyskać "ciężkie", filmowe rzęsy przypominające pióra. Fullscreen Lash Mascara w fachowy sposób podkreśla i rozdziela rzęsy. Tusz do rzęs Spike Lash natomiast skleja je ze sobą, tworząc "mokry efekt"!

Tusz do rzęs Spike Lash, 3,900 rub. Kohl Intense Pencil, odcień White Smoke, 3 300 rub. Tom Ford

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...