• 16 lipca 2024

Pokaz Mody Weselnej Alla Verber na Wedding by Mercury

Wiosną tego roku Barvikha Luxury Village otworzyła przestrzeń weselną, która stała się częścią unikalnej usługi Wedding by Mercury. Wszystko, co narysowała Twoja wyobraźnia, od idealnej sukni do luksusowych dekoracji i sali na uroczystość, stało się rzeczywistością. Alla Verber, Dyrektor Mody w TSUM, opowiedziała nam o nowej przestrzeni, ulubionych markach ślubnych, które dla niej przygotowała, usługach szytych na miarę dla Panien Młodych i alternatywach dla białej sukni.

NIGDY WCZEŚNIEJ TEGO NIE ROBIONO.

"Wyjątkowość usługi Wedding by Mercury polega przede wszystkim na jej wszechstronności i możliwości wyboru. Głównym problemem mody ślubnej w Rosji jest to, że nie ma salonu ślubnego, do którego można wejść i kupić co się chce. Nie tylko z katalogu, aby spojrzeć na, ale tak, że wszystkie sukienki są wiszące tuż przed tobą i można spróbować je na. Trzysta sukienek w różnych rozmiarach i różnych kolorach, bo jest wiele odcieni bieli. Jeśli weźmiesz białe buty, białą koszulę, białe spodnie i białą sukienkę, zobaczysz, że biel występuje w wielu różnych kolorach. Dlatego też oferujemy ogromny wybór sukienek na każdy gust w jednym miejscu: proste, rozkloszowane, na każdą figurę, "rybka", szeroka spódnica, różne gorsety, zamknięte, długie, z trenem. Moskwa nigdy nie widziała takiego wyboru. Nowy Jork też nie widział czegoś takiego.

"Problem z modą ślubną w Rosji polega na tym, że nie ma salonu ślubnego, do którego można wejść i kupić wszystko, czego dusza zapragnie. Dlatego w jednym miejscu oferujemy ogromny wybór sukienek na każdy gust - takiego wyboru Moskwa jeszcze nigdy nie widziała. Nowy Jork też nigdy nie widział czegoś takiego. - Alla Verber, Dyrektor Mody TSUM

NAJLEPSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

"Marki, które wybrałam i otrzymałam na wyłączność są najlepsze w modzie ślubnej. Po pierwsze i najważniejsze, to Vera Wang. Większość sukni ślubnych znanych z filmów to dzieła Very Wang, a każda gwiazdorska panna młoda marzy o tym, by trafić do niej na przymiarkę. Mam też bzika na punkcie Elie Saab i Zuhair Murad. Gdybym dziś brała ślub, pewnie poszłabym do nich. Ponadto w naszej nowej przestrzeni dla nowożeńców znajdą się Oscar de la Renta, Monique Lhuillier, Ines di Santo, Marchesa i inne kultowe nazwiska.

PODEJŚCIE INDYWIDUALNE

"Najwyższa jakość i indywidualne podejście do każdego klienta to credo firmy Mercury. Nie tylko będziesz mogła obszyć swoją suknię ślubną, ale także ją ozdobić. Na przykład, dlaczego nie wyhaftować delikatnej koronkowej sukienki perłami? Mogą również dopasować gorset, przeprojektować welon lub dodać pasek dla podkreślenia talii, jak to często robi Vera Wang.

LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ

"Wszystkie panny młode są inne: jedna marzy o klasycznej sukni z szeroką spódnicą, inna potrzebuje lżejszej wersji na ślub na Malediwach, niektóre dziewczyny chcą przestrzegać tradycji narodowych i szukają sukni tylko z zamkniętymi ramionami, niektóre idą boso po piaszczystej plaży do ołtarza, a inne w butach Kopciuszka po pałacowym parkiecie. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, jak będzie wyglądał Twój ślub: ilu gości jest oczekiwanych, w jakim kraju i przy jakiej pogodzie - nie ma czegoś takiego jak szczegół, jeśli chodzi o wybór stylu.

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

"W rzeczywistości, istnieje wiele opcji dla strojów ślubnych. W końcu ślub to marzenie, a to jak je zrealizujecie zależy tylko od Was. Zamiast śnieżnobiałej sukni, można wybrać szkarłat, jak to robią w Chinach (i to będzie również w Wedding by Mercury), są bardzo piękne suknie haute couture - sałata, miękki niebieski, różowy i koralowy - takie sprawia, że Vera Wang. Pamiętasz Biankę Jagger, wyszła za Micka w nagiej marynarce i białym kapeluszu z szerokim rondem i to było piękne. A jeśli masz biały garnitur Dolce&Gabbana, to nie krępuj się iść w nim do ołtarza. Najważniejsze to podążać za swoimi marzeniami i być szczęśliwym!"

 

 

Share :

Może Cię zainteresować