• 16 lipca 2024

O czym marzyła Twoja skóra: 7 rewelacyjnych nowych produktów do pielęgnacji twarzy

White Caviar Crème Extraordinaire marki La Prairie. Naukowcy La Prairie przebadali 50 000 substancji, zanim znaleźli Lumidose, cząsteczkę zdolną do hamowania pigmentacji i syntezy melaniny w skórze (wzrost produkcji melaniny prowadzi do powstawania plam). Odkrycie to zaowocowało produktem, który naprawdę działa: już po trzech tygodniach stosowania koloryt skóry jest jaśniejszy i gładszy.

Sublimage L'Extrait de Crème marki Chanel dla strefy twarzy, szyi i dekoltu.

Zawiera najwyższe stężenie ekstraktu z wanilii w historii linii Sublimage. Wanilia nie jest zwyczajna: jest uprawiana na własnej plantacji Chanel na Madagaskarze, zbierana w dokładnie określonym czasie i oczyszczana specjalną techniką. Tylko w ten sposób można uzyskać czysty ekstrakt bez zanieczyszczeń o fenomenalnych właściwościach regenerujących.

Sublimage L'Extrait de Crème rewitalizujący kremowy ekstrakt do twarzy, szyi i dekoltu

Essential Energy krem nawilżający od Shiseido.

Japońska marka od 20 lat współpracuje z Centrum Badań Biologii Skóry na Uniwersytecie Harvarda. Rezultat: krem Essential Energy, który nie tylko nawilża, ale również uzupełnia energię. Skierowany jest na tysiące receptorów skóry - wyobraź sobie, jak wiele komórek odnawia się dzięki temu "zastrzykowi".

Essential Energy Krem nawilżający

Kolekcja Givenchy Ready-to-Cleanse.

W arsenale marki znajdują się zarówno superodporne podkłady, jak i wodoodporne tusze do rzęs. A teraz są produkty, które mogą delikatnie usunąć nietrwały makijaż. W skład nowej linii wchodzą dwufazowy płyn do demakijażu oczu, woda micelarna, kremowy żel do mycia oraz emulsja-mleczko. Wszystkie one doskonale oczyszczają skórę, ale - co ważne - bez naruszania jej warstwy hydrolipidowej.

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Ready-To-Cleanse

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...