• 14 kwietnia 2024

25 pomysłów na manicure na Halloween

Pomysły na manicure na Halloween (zdjęcie: @staticnailsofficial)Halloween to chyba jedyne święto w roku, kiedy długie, spiczaste paznokcie wyglądają odpowiednio. Poza tym im większa płytka paznokcia, tym więcej miejsca na kreatywność. Chociaż, można również narysować coś tematycznego na krótkich paznokciach i będzie to wyglądać szalenie cool. InStyle przygotowało wybór najbardziej stylowych propozycji

na Dzień Wszystkich Świętych, z którymi nie będziesz chciała się rozstać nawet po świętach.

Fuksja, kawa i inne modne odcienie lakierów do paznokci tej jesieni Przeczytaj

Czerwony i pomarańczowy manicure

Czerwony i pomarańczowy manicure na Halloween (Foto: @staticnailsofficia) Czerwony i pomarańczowy manicure na Halloween (Foto: @lightslacquer) Czerwony i pomarańczowy manicure Halloween (foto: @myleebeautyofficial) Czerwony i pomarańczowy manicure na HalloweenStatystyka, że w okresie poprzedzającym Halloween, palma z czerwonym polskim wszystkich odcieniach jest dzielona przez pomarańczowy. W innych porach roku bardzo niewiele osób używa czerwonego lakieru do paznokci. Duża część popularności tego koloru wynika z głównego symbolu święta - dyni. Jeśli chodzi o sam manicure, istnieją dwie opcje: dla konserwatystów - monochromatyczny, a dla paznokciowych liberałów - wykorzystanie tych kolorów do zrobienia frencha (zwykłego lub z elementami wzoru) lub ombré.

12 stylowych pomysłów na manicure na jesień Przeczytaj

Manicure czarno-czerwony

Czarno-czerwony manicure na Halloween (Foto: @staticnailsofficial) Czarny i czerwony manicure na Halloween (Foto: @staticnailsofficial)Czarny może konkurować z czerwonym i pomarańczowym. Dla tych, którzy nie lubią monochromatyczności i nie mogą znieść niekonwencjonalnych wzorów, ale nadal chcą mieć niekonwencjonalny manicure, wskazówka: pokryj górną część płytki paznokcia czarnym lakierem, a wewnętrzną część paznokcia czerwonym. Wariacja na temat czarnych Louboutinów z czerwoną podeszwą to doskonała alternatywa dla zwykłego manicure, na który aż chce się patrzeć.

Okrąg, kwadrat czy migdał: jaki kształt paznokci jest dla Ciebie odpowiedni? Czytaj

Manicure francuski i księżycowy

Francuski i księżycowy manicure na Halloween (Foto: @naileditbyliv) French i moon manicure na Halloween (fot. @basecoatstories)Zapomnij o białym lakierze w dniu Wszystkich Świętych - czerwień jest tam, gdzie jej miejsce. French i moonlight manicure mogą mieć sztuczną kroplę krwi, co jest niezwykle stylowe. Niekoniecznie wszystkie paznokcie muszą być rozmazane, ale można zaakcentować tylko jeden lub dwa palce.

Jak zrobić manicure w domu?

Płomienie

Płomienie na paznokciach na Halloween (foto: @laurencrowe) Halloweenowe płomienie na paznokciach (foto: @lightslacquer) Płomienie na paznokciach na Halloween (foto: @solovey_nail_art) Płomienie na paznokciach na HalloweenCzarne, czerwone lub nawet przezroczyste z czarną konturą płomienie na nagim tle to jedna z najprostszych opcji wzornictwa paznokci, która idealnie nadaje się na manicure na Halloween. Ale jest pewien haczyk: takie wzory działają tylko na długich paznokciach.

Dlaczego coraz więcej dziewczyn obywa się bez trwałego lakieru na paznokciach Czytaj

Postacie z horrorów i seriali telewizyjnych

Postacie z horrorów i seriali na Halloween na paznokciach (Foto: @solovey_nail_art) Koniecznie zrób sobie paznokcie z postaciami z horrorów filmowych i seriali telewizyjnych na paznokciach na Halloween (fot. @amyle.nails)W każde Halloween można złapać Harley Quinn i Jokera z The Suicide Squad na ulicy, a w tym roku najprawdopodobniej dołączą do nich postacie z serialu telewizyjnego Squid Game. Trudno jest namalować twarze tych postaci na paznokciach, więc równie dobrze możesz trzymać się symboli takich jak emotikony szkieletów, błyskawice, krzyże lub geometryczne kształty (koło, kwadrat i trójkąt), które nawiązują do filmów.

5 pięknych opcji manicure dla krótkich paznokci Przeczytaj

Zdjęcia tematyczne

Halloweenowy nail art (zdjęcie: @overglowedit) Halloween tematyczne nail art (Zdjęcie: @paintbucketnails) Halloween tematyczne paznokci (Foto: @heygreatnails) Oprócz dyni, duchów, nietoperzy, pająków i pajęczyn, za symbole dnia Wszystkich Świętych uważa się także szczęki wampirów, czarne koty i garnek z miksturami. Dlatego wszystkie te rysunki są do przyjęcia. Możesz ozdobić wszystkie swoje paznokcie lub tylko jeden - wybór należy do Ciebie. Paznokcie w stylu Halloween (zdjęcie: @nailsbyalsn) Halloweenowy nail art (foto: @naileditbyliv) Paznokcie w stylu Halloween (Foto: @amyle.nails) Halloween themed nail art (Photo: @pop_polished) Halloween themed nail art (Photo: @pop_polished) Halloween tematyczne paznokci (Foto: @lightslacquer)

Przeczytaj też: Malować czy nie: Czy mężczyźni powinni mieć kolorowy manicure?

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...