• 14 kwietnia 2024

Pierwszy w Rosji flagowy butik Dior Beauty otwiera się w Moskwie

Pierwszy flagowy butik Dior Beauty w RosjiPierwszy flagowy butik Dior Beauty znajduje się na parterze centrum handlowego Evropeisky. We wnętrzu nowej przestrzeni wykorzystano naturalne materiały w odcieniach bieli i złota, które podkreślają status słynnej francuskiej marki.

Pierwszy flagowy butik Dior Beauty w RosjiUnikalność tego miejsca polega na tym, że oprócz kolekcji kosmetyków, produktów pielęgnacyjnych, ekskluzywnych perfumerii, świec i linii kąpielowej La Collection Privée Christian Dior, prezentuje biżuterię, szale i okulary przeciwsłoneczne tej legendarnej francuskiej marki.

Pierwszy flagowy butik Dior Beauty w RosjiUroczystego otwarcia butiku wraz z przedstawicielami domu mody - Alexandrem Chetverikovem (Dyrektor Generalny LVMH w Rosji) i Vladimirem Pershikovem (Dyrektor Parfums Cristian Dior w Rosji) - dokonała Ksenia Sobchak, która jest wieloletnią przyjaciółką marki. Na imprezie pojawiły się również Yana Rudkovskaya, Karina Nigai, Natasha Maximova, Evgeniya Medvedeva, Regina Todorenko, Elena Krygina i wiele innych. Yana Rudkovskaya Marina Pudovkina (Dior Beauty) i Vladimir Pershikov (Dyrektor Parfums Cristian Dior w Rosji) Ksenia Sobchak Regina Todorenko Yevgeniya Medvedeva i Kristina Leviev Karina Nigai Yulia Khlynina Natasha Maksimova

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...