• 16 lipca 2024

Wszystko naraz: salony piękności new age w Moskwie

Multispaces to nowy format salonów kosmetycznych. Oprócz standardowej gamy zabiegów kosmetycznych oferują usługi wizerunkowe, wykłady, wieczory panieńskie, a nawet włoskie makarony.

PROFIL KLUBU ZAWODOWEGO

Salon koncepcyjny, mieszczący się w rezydencji w historycznym centrum miasta, oferuje przestronną strefę spa, w której można się zrelaksować i w pełni przygotować na randkę. Idealnym miejscem do tego jest właśnie Profile Cafe, gdzie eksperymentuje się z daniami kuchni europejskiej i rosyjskiej, a nad menu pracuje charyzmatyczny szef kuchni Konstantin Ivlev.

DOMENICO CASTELLO

Secret Castle to showroom, który niedawno został otwarty w renomowanym włoskim salonie kosmetycznym. Po strzyżeniu możesz wstąpić do sklepu po biżuterię, ubrania i perfumy lub zajrzeć do miejscowej galerii sztuki, by zaczerpnąć odrobinę sztuki. Dodatkiem dla planujących wizytę w sobotę jest makaron przygotowany przez stylistów z Włoch.

PRIVE7

Tutaj ludzie przychodzą nie tylko po tradycyjne usługi salonowe, ale także po doradcę garderobianego, który przeprowadzi ich przez najnowsze zmiany w garderobie i preferencje zakupowe. Salon oferuje również doradztwo w zakresie stylizacji na potrzeby sesji zdjęciowych, a także organizuje kursy mistrzowskie. Salon jest szczególnie dumny ze swoich modowych pop-up store'ów, które wspierają kolekcje młodych projektantów.

 

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...