• 14 kwietnia 2024

Victoria's Secret Show Casting w Nowym Jorku: modelki w stylu ulicznym

Co roku pod koniec sierpnia najpiękniejsze dziewczyny na świecie zjeżdżają do Nowego Jorku, aby walczyć o prawo do udziału w kultowym pokazie Victoria's Secret, który w tym roku odbędzie się w Szanghaju. Niezależnie od stroju, wszystkie modelki (z wyjątkiem oficjalnych "aniołów", które są "automatycznie" dopuszczane do pokazu) są równe w oczach wymagającego jury marki. Brazylijska tnąca stal Isabel Gular jest częścią programu od 2005 roku, ale nadal musi przesłuchiwać na równych prawach.

Rosjanki na czele z Mariną Linchuk, dziewczyną Jareda Leto - Valerią Kaufman, ulubienicą Domenico Dolce i Stefano Gabbana - Zhenyą Katavą oraz uczestniczką konkursu Miss Russia 2016 - Julią Belyakovą nie zostały pominięte w wyścigu po anielskie skrzydła.

W tym roku Rosemary de Cock, Amilla Estevao i Aidan Curtis wylosowali szczęśliwy los, gdy wyszli przez szklane drzwi budynku przesłuchań z symbolicznym bukietem róż i natychmiast zaczęli dzwonić do rodziny i przyjaciół, by podzielić się dobrą nowiną. Maria Borges, Alanna Arrington, Ekaterina Grigorieva, Georgia Fowler, Daniela Braga, Blanca Padilla, Barbara Fiallo, Giselle Oliveira i inni również zostali wybrani.

Rzeczy dla dziewczyn o figurze top modelki:

Czarna koszula z obszernymi rękawami Dsquared2 52 279 р.

Gorset wykończony koronką Incanto 8 999 р.

Buty Rockoko Fendi 60 000 р.

Sweter z odkrytymi ramionami Burberry 80 000 р.

Top Marni cena na zapytanie

Jeansy biurowe Calvin Klein 33 850 р.

Haftowane dżinsy Alexander McQueen 118 500 р

Buty za kostkę All Jill Stuart Weitzman 49 950 р.

Kurtka Patrizia Pepe 23 800 р.

Bianca Balti Vistoria's Secret

Share :

Może Cię zainteresować