• 16 lipca 2024

20 pomysłów na stylowy manicure brokatowy

Błyszczący manicure na Sylwestra (zdjęcie: nail_poisk)Błyszczący lakier z milionami małych lub dużych brokatów natychmiast zmieni zwykły manicure w świąteczny. A przy okazji, o wiele łatwiej jest samemu precyzyjnie pomalować paznokcie niż monochromatycznym lakierem bez brokatu. Dlatego, jeśli przed Sylwestrem nie zdążysz do swojego ulubionego studia paznokci, możesz zrobić sobie błyszczący manicure i nikt nie odróżni go od tego z salonu. W tym przypadku InStyle.ru przygotował wybór najbardziej oryginalnych i stylowych opcji manicure z cekinami, które będą chciały powtarzać i ci, którzy stale malują paznokcie, i ci, którzy zwykle robią to bez pokrycia

.

17 stylowych pomysłów na zimowy manicure na Nowy Rok Przeczytaj

Jednokolorowe, błyszczące wykończenie

Jednokolorowe wykończenie brokatowe (foto: @color.city_) Jednokolorowe wykończenie brokatowe (foto: @paintboxnails) Jednotonowe błyszczące wykończenie (fot. @manicloou) Jednokolorowe wykończenie brokatowe (zdjęcie: @iramshelton) Jednokolorowe wykończenie cekinowe (fot. @color.city_) Jednotonowe wykończenie z połyskiem (fot: @smurnailsJednokolorowa powłoka brokatowa może mieć absolutnie dowolny kolor i odcień, od nude po czerń. Zaletą jest to, że równie dobrze łączy się z każdym odcieniem skóry. Możesz wybrać wykończenie błyszczące lub matowe (jest ono nieco mniej błyszczące i przyciąga wzrok, jeśli obawiasz się, że ten manicure szybko się znudzi).

Najmodniejsze pomysły na czarno-biały manicure dla długich i krótkich paznokci Przeczytaj

Monochromatyczne nakładanie brokatu (zdjęcie: @paintboxnails) Jednokolorowy brokat (zdjęcie: @paintboxnails)Nie jest konieczne pokrywanie całego paznokcia jednokolorowym lakierem z brokatem. Możesz zacząć od bezbarwnego topu, a następnie pokryć brokatem 2/3 paznokcia. Możesz też połączyć lakier jednobarwny z błyszczącym - to jeszcze bardziej oryginalne rozwiązanie. Mówiąc najprościej, z sylwestrowym manicure możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę.

Jakiego manicure lepiej nie robić? Czytaj

Manicure francuski lub księżycowy

Manicure francuski lub księżycowy (zdjęcie: @iramshelton) Manicure francuski lub księżycowy (fot. @iramshelton) Manicure francuski lub księżycowy (fot. @idea_manicure) Miłośniczki manicure francuskiego lub księżycowego (fot. @iramshelton)Miłośniczki manicure księżycowego lub francuskiego mogą również pobawić się błyskotkami, pokrywając błyszczącym lakierem w dowolnym kolorze tylko końcówkę lub podstawę paznokcia albo wykonując obie te czynności na raz, ale używając wtedy lakieru w jednym kolorze, np. złotego lub srebrnego z najmniejszym brokatem. Jeśli masz czas i ochotę na coś niestandardowego, możesz ozdobić płytkę paznokcia lub jego brzeg brokatem w równej, czystej linii.

Z łańcuszkiem, paskami i złotem: 12 pomysłów na minimalistyczny manicure Przeczytaj

Paski

Paski (zdjęcie: @paintboxnails) Paski (zdjęcie: @paintboxnails)Skoro już mowa o paskach: manicure francuski lub księżycowy można zastąpić linią brokatowego lakieru narysowaną na środku paznokcia. Najlepiej, aby była ona pionowa, a nie pozioma, wtedy płytka paznokcia będzie wydawała się bardziej wydłużona i elegancka. Faktem jest, że owalny kształt paznokci uważany jest za standard piękna.

Zamiast francuskiego: manicure amerykański - najgorętszy trend na paznokcie jesienią Przeczytaj

Płatki złota lub srebro

Płatki złota lub srebra (zdjęcie: @paintboxnails) Płatki złota lub srebra (zdjęcie: nail_poisk) Płatki złota lub srebro (zdjęcie: @paintboxnails) Płatki złota lub srebro (fot. @_fannails) Płatki złota lub srebro (zdjęcie: @paintboxnails) Złote listki (zdjęcie: @shuga.studio)Jeśli chcesz mieć błyszczący manicure, ale nie lubisz brokatowego lakieru, możesz zastąpić go małymi kawałkami złotych lub srebrnych listków. Wyjątkowość takiej stylizacji paznokci polega na tym, że jest ona niepowtarzalna - nikt inny na pewno nie będzie miał takiego manicure. Można pokryć wszystkie paznokcie jednokolorowym lakierem lub nie pokrywać ich wcale, ale po prostu przykleić mały kawałek złota lub srebra albo narysować obrazek i ozdobić go listkiem.

Przeczytaj też: Okrąg, kwadrat czy migdał: który kształt paznokci jest dla Ciebie odpowiedni?

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...