• 16 lipca 2024

Kate Hudson o super ściętych włosach, pilatesie i tym, co jest nie tak z jej uszami

Powiedz mi, czy jako dziecko miałeś jakieś kompleksy, z którymi musiałeś się zmagać? Och, wszystkie rodzaje! Tyle, że ja prawie nigdy nie miałam czasu myśleć o swoim wyglądzie. Miałam trzech braci i zawsze słyszałam tylko "dawaj, dawaj, dawaj" i "ruszaj się". Nie, nie byłam chłopczycą - po prostu wysportowaną, niechlujną, żądną przygód dziewczyną. A potem dorosłam i pamiętam, że byłam zaskoczona, gdy pewnego dnia ktoś zwrócił uwagę na moje uszy.

Co jest nie tak z twoimi uszami? Cóż, niektórzy się z nich nabijali. Ale trudno było się mnie czepiać, bo rozumiałam, że problem tkwi w przestępcach, a nie we mnie.

Kto nauczył Cię jak dbać o skórę i włosy? Moja mama, choć podobnie jak ja, niewiele sobie z tego robi. Jej twarz jest zrobiona w pięć sekund. W rzeczywistości bardziej niż o urodę dba o zdrowie. Właściwe odżywianie, czysta woda, detoks, sport, to wszystko jest dla niej ważne. Ale i ona i ja uwielbiamy makijaż i kremy. Chłopięca fryzura i słynny blond Kate Hudson (styczeń 2018)

Czy możesz opisać swoją zwyczajową poranną rutynę? Jestem bardzo rygorystyczna, jeśli chodzi o moją pielęgnację skóry. Mam wysypki hormonalne: wszystko wydaje się w porządku, a potem, bum, pojawia się pryszcz. Zauważyłam jednak, że wszystko się zmienia, jeśli nie rozleniwisz się i nie umyjesz dokładnie twarzy każdego wieczoru i nie przetrzesz skóry tonikiem. Tak, a rano myję twarz wodą, a następnie nakładam krem nawilżający i filtr przeciwsłoneczny. Nawilżający krem żelowy Cool Gel Cream marki La Mer, 5 800 rubli

Porozmawiajmy teraz o sporcie. Czy ćwiczysz? Jak większość ludzi, nudzę się na treningach już w pierwszych minutach. To smutne, więc staram się znaleźć motywację. Ale uwielbiam pilates: to świetne rozciąganie, ćwiczenia i zastrzyk energii.

Wzięłaś udział w nowym projekcie La Mer "Ways to Love La Mer". Czy może nam Pan o tym opowiedzieć? Mam długą współpracę z La Mer, więc nasz sojusz jest bardzo ciepły. Moja mama zawsze miała ten krem na toaletce i pewnego dnia przyłapała mnie na tym, że trzymam go w ręku i powiedziała: "Przestań, tu nie chodzi o twój honor". Krótko mówiąc, La Mer był dla mnie kremem postawionym na piedestale i otoczonym aureolą. Kręciliśmy reklamę nowego chłodzącego kremu żelowego, który naprawdę uwielbiałam. W Islandii. Z kobietą reżyserem. Krótko mówiąc, marzenie. The Replenishing Oil Exfoliator marki La Mer, 9 000 rub.

I nie mogę nie zapytać o twoje włosy. Jak się czułeś, kiedy ogoliłeś głowę w zeszłym roku? Wierzę, że włosy magazynują energię. Myślę, że każda dziewczyna, jeśli obetnie włosy bardzo krótko, staje się wolna. I wtedy nie można ukryć żadnej części siebie. Jesteś po prostu sam na sam ze światem - tym dobrym, tym złym, tym złym. Kate Hudson w krótkiej fryzurze i ciemniejszym odcieniu włosów (listopad 2017)

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...