• 14 kwietnia 2024

Jak gwiazdy przygotowywały się do Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego InStyle

Piątkowy wieczór w salonie Fen Dry Bar na Bolszaj Dmitrowce był głośny, ponieważ najmodniejsze dziewczyny Moskwy przygotowywały się do pracy w kącikach urody TSUM podczas Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego InStyle. Podczas gdy wizażyści i styliści zbierali uczestników kiermaszu charytatywnego, my dowiedzieliśmy się, czego używają beauty-lifterzy i dlaczego raz w roku zostają konsultantami TSUM.

Snezhina Kulova nie opuściła ani jednych targów InStyle jako gość, a od dwóch lat jest tam konsultantką. "W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej zwracają się ku wiecznym wartościom, bardzo ważne staje się dla nich pokazanie siebie poprzez swoje czyny, szerokość duszy, rozwój intelektualny, dlatego tak popularne są wydarzenia o wielkim znaczeniu, takie jak InStyle Charity Fair" - mówi Snezhina. W tym roku można ją spotkać na rogu Sensai, marki, w której zakochała się od pierwszej butelki tego lata (Snezhina otrzymała zestaw tej marki na urodziny). Z pasją opowiada o długotrwałym tuszu do rzęs, który schodzi z jej rzęs jak film, gdy tylko dobrze zwilży się go ciepłą wodą, oraz o jedwabnym pudrze złuszczającym.

Piękna Alina Kryukova i jej mąż, aktor Konstantin Kryukov, od dawna są silnymi przyjaciółmi marki Sisley i w zeszłym roku pracowali razem w jej narożniku. Tym razem jednak Alinie w sprzedaży kosmetyków ulubionej marki pomoże jej przyjaciółka Renata Piotrowska, ponieważ Konstantin jest zajęty zdjęciami do nowego filmu. "Nie widzieliśmy się z Renatą od miesiąca, wreszcie możemy sobie pogadać!". - Alina uśmiecha się. Uwielbia to, że kosmetyki Sisley są w pełni naturalne, ponieważ to właśnie pielęgnacji skóry poświęca wiele uwagi. Oceńcie sami rezultaty - Alina nie używa w ogóle podkładu, a przed wyjściem wystarczy jej nałożyć maseczkę z czarną różą Sisley, aby wyglądać świeżo. Alina podzieliła się również upodobaniami męża: ulubione produkty Konstantina to mydło i kosmetyki do pielęgnacji włosów marki Sisley.

Tego wieczoru Renacie Piotrowskiej przytrafił się zabawny incydent. Partnerka Aliny Kryukovej z Sisley Corner grzecznie odmówiła pójścia do InStyle na stylizację włosów, oświadczywszy, że ufa tylko swojemu mistrzowi i zapisze się do niego, ale jak na ironię, ta ulubiona mistrzyni Renata pracuje w "Fen Dry Bar", więc udało jej się niespodziewanie dołączyć do swoich "kolegów" na pre-party. "Zawsze z przyjemnością przychodzę na InStyle Charity Fair, aby wesprzeć dobry cel. Żyjemy w szalonym tempie i czasem trzeba się zatrzymać i zrobić coś naprawdę ważnego. Ponadto, targi są prowadzone przez magazyn, który kochamy i zawsze jest wesoło, pięknie i w noworocznym nastroju", mówi Renate. Jak zrobić szybkie porządki przed imprezą, jeśli masz mało czasu? "Szybko odśwież koloryt swojej twarzy, zwracając szczególną uwagę na okolice pod oczami - odcień korektora powinien być znacznie jaśniejszy od bazowego tonu twarzy. Wiele osób uważa, że takie białe obwódki wyglądają dziwnie, ale krem bardzo szybko się wchłania i spojrzenie staje się świeże" - dzieli się sztuczką Renata, której makijaż skupia się tylko na oczach z eleganckimi strzałkami.

Jedną z debiutantek tegorocznych targów InStyle Charity Fair była gwiazda Comedy Woman Nadezhda Sysoeva, którą przyłapaliśmy w momencie stylizacji - mistrzyni kręciła na lokówce lekkie loki w kierunku twarzy. "Miło jest wziąć udział w dobrej sprawie. Szczególnie przed świętami noworocznymi. Lubię też zgłębiać wiedzę na temat kosmetyków, a to świetna okazja, żeby się wiele nauczyć. Często jestem pytana o pielęgnację i makijaż podczas rozmów kwalifikacyjnych, a pracuję w kobiecym zespole, więc teraz będę miała większą wiedzę na temat urody" - mówi.

Maria Shumakova stała się w tym roku zmotywowaną sprzedawczynią i twierdzi, że zwiększy swoją sprzedaż na targach w porównaniu z rokiem ubiegłym. Aktorka przyznała, że zawsze przed InStyle Charity Fair ma lekką tremę, bo pracując w kąciku nieświadomie spotyka się ze swoimi widzami i wielbicielami, którzy przychodzą do TSUM na zakupy. Uwielbia sama wybierać kosmetyki i chętnie je rozdaje. Na przykład, kiedy kończy pracę nad filmem, tradycyjnie wręcza wszystkim dziewczynom z ekipy filmowej torby z upominkami. W grudniu kończy właśnie zdjęcia do serialu na Channel One i przygotowuje się, by sprawić kolegom niespodziankę na Nowy Rok. "Każda dziewczyna chciałaby mieć słoiczek dobrego kremu" - jest pewna.

Piosenkarka Sati Kazanova ma obecnie bardzo napięty grafik, ale znalazła czas, aby wziąć udział w Świątecznym Kiermaszu Charytatywnym InStyle. "To minimum, które możemy zrobić - zmienić naszą pracę na godzinę lub dwie i przynieść korzyść dzieciom" - mówi. Piosenkarka zaprezentuje na TSUM kosmetyki Hermès, choć w rzeczywistości Sati, znana adeptka Ajurwedy, używa nie tylko markowych produktów. "W zimnej porze roku, aby odżywić i ukoić skórę, podgrzewam olej sezamowy - powinien być prawie gorący - i nakładam obficie na całe ciało. Potem zawijam się w szlafrok i pozwalam olejkowi wsiąknąć w skórę" - mówi gwiazda.

Przeczytaj też: Jak było na Świątecznym Kiermaszu Charytatywnym InStyle w TSUM?

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...