• 28 maja 2024

Jaką biżuterię ślubną wybrać: klasyczne i nieoczekiwane opcje dla panny młodej

Wisiorek kwiat z Merkurym (złoto, perły, diamenty, kamień księżycowy)

Perełki.

Delikatne, błyszczące i tak kobiece, perły są noszone przez panny młode od wieków. W Rosji, na przykład, dziewczęta haftowały nimi sukienki i wzorzyste kokoshniki.

Czasy się zmieniają, ale duże perły w kolczykach i naszyjnikach wciąż błyszczą na pannach młodych. Jak rozpoznać prawdziwą perłę? Po pierwsze, kształt: najcenniejsze perły są idealnie okrągłe, bez żadnych skaz na powierzchni.

Nie ograniczaj się do białych pereł. Różowe, zielone, niebieskie, a nawet czarne perły są również odpowiednie, nie tylko do sukni ślubnej, ale także do sukienek druhen. Pierścionek Mikimoto (złoto, brylanty, perły)

Cenna kokarda.

Biżuteria o głębokim znaczeniu. Wstążki związane w węzeł zawsze były symbolem wierności. Kokardka przypięta nad sercem jest znakiem wiecznego oddania. Broszka z kokardą marki Graff (białe złoto, diamenty)

Bransoletka niewolnika.

Dzięki tej biżuterii panna młoda będzie lśnić od stóp do głów. Jest coś orientalnego w bransoletkach, połączonych z pierścionkiem cienkim łańcuszkiem i zdobiących całą dłoń - są jak tatuaż mehendi. Ale warto się odważyć - każdemu ruchowi ręki będzie towarzyszył olśniewający błysk. Dodatkowo, niewolnicy doskonale komponują się z minimalistycznymi sukniami ślubnymi, białymi garniturami i kombinezonami. Bransoletka z pierścionkiem Miss Princess marki Casato (złoto, diamenty)

Tiara lub tiara.

Chcesz przejść do ołtarza jak Kate Middleton, ale boisz się, że to będzie "za dużo"? Odrzuć swoje wątpliwości i spełnij swoje marzenie! Po pierwsze, ślub to czas, kiedy dziewczyna może sobie pozwolić na wszelkie zachcianki. Po drugie, tiara już dawno przestała być prerogatywą księżniczki. I co najważniejsze - jest to najbardziej spektakularna ozdoba wieczorowa, więc na pewno nie trzeba jej chować do sejfu po ślubie. Tiara Charlotte marki Garrard (złoto, diamenty)

Kolczyki żyrandole.

Oto prawdziwie genialny pairing: "duet" z białymi diamentami jest najlepszym przyjacielem panny młodej, full stop. Kolczyki Albemarle marki Garrard (złoto, diamenty)

Oglądaj. Twój dzień, Twoje zasady: zamiast białej sukni możesz założyć biały garnitur, zamiast welonu - kapelusz, a ze wszystkich biżuterii dać pierwszeństwo zegarkowi. Oczywiście te najbardziej uroczyste i luksusowe - jak nowy model z kolekcji Chopard Haute Joaillerie. Stworzone w jednym egzemplarzu, są gotowe bez końca liczyć chwile Waszego rodzinnego szczęścia, a przez lata będą dziedziczyć i odprowadzać zakochaną Pannę Młodą do ślubu. Zegarek Chopard Haute Joaillerie (złoto, diamenty)

Share :

Może Cię zainteresować