• 16 lipca 2024

3 powody, dla których warto zajrzeć do HOLI Yoga Studio & Vegan Café

HOLI yoga & cafe W historycznej części Moskwy, przy Malaya Ordynka 19, znajduje się jedno z modnych miejsc w stolicy - HOLI yoga & cafe, w którym mieści się studio jogi premium oraz wegańska kawiarnia. InStyle.ru przygotował trzy powody, dla których każdy powinien tam pojechać.

Inspirujące konta Instagram fitness, które zastąpią osobistego trenera Czytaj

Powód nr 1: unikalne klasy

HOLI yoga & cafeHOLI oferuje codziennie klasyczne zajęcia jogi i medytacji, jak również zajęcia ze śpiewającymi misami i gongami, a nawet popularnym DJ-em. Nierzadko zdarza się, że muzycy przychodzą do studia i grają na żywo podczas ćwiczeń - to spektakularne i poruszające duszę doświadczenie. Są nawet zajęcia jogi w języku angielskim z nauczycielem z Indii.

Powód nr 2: wykwalifikowani nauczyciele

HOLI yoga & cafeJakkolwiek trywialne może się to wydawać na pierwszy rzut oka, kadra nauczycielska jest ważną częścią każdej szkoły. Mając to na uwadze, HOLI yoga & cafe zatrudnia znanych mistrzów w swoich dziedzinach, z prestiżowym wykształceniem i ponad dziesięcioletnią praktyką. Prowadzą zajęcia na różnych poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego), gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jak Kate Middleton i Meghan Markle dbają o formę? Czytaj

Powód nr 3: Wegańska kawiarnia z designerskim menu

Czarne naleśniki na mleku bananowymHOLI cafe to jedno z tych miejsc, gdzie przez cały dzień serwowane są śniadania, zestawy obiadowe oraz dania sezonowe. W menu: sernik kokosowy z espumą, czarne naleśniki na mleku bananowym, tosty z awokado na domowym chlebie.

Tosty z awokado na domowym chlebieKucharz Kirill Gubin jest odpowiedzialny za koncepcję menu i tworzenie dań. Kiedyś szkolił się w jedynej na świecie wegetariańskiej restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin. Kuchnia w HOLI cafe przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy od dawna szukali kawiarni z bezcukrowym i bezglutenowym menu.

A propos, w HOLI można teraz kupić certyfikat (za 5000, 10 000 lub 15 000 rubli) jako prezent noworoczny. Możesz go użyć, aby przyjść na dowolny trening, w tym medytację i zajęcia muzyczne, spróbować dowolnego dania z menu kawiarni lub wejść na prywatne przyjęcie.

Przeczytaj też: Czy można schudnąć uprawiając jogę?

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...