• 14 kwietnia 2024

HFC Paris ma dwa nowe zapachy

Francuska marka perfum HFC Paris wprowadziła na rynek dwa nowe zapachy - Divine Blossom i Golden Fever, wchodzące w skład kolekcji Oud. Są bardzo różne, ale jest coś, co je łączy, to główny składnik piramidy zapachowej każdego z nich - oud, pozyskiwany w różnych częściach świata. Jest to jeden z najcenniejszych składników naturalnych, który od czasów starożytnych nie tylko zajmuje szczególną pozycję w perfumiarstwie, ale jest również wymieniany w świętych pismach.

25 pomysłów na prezenty kosmetyczne na Nowy Rok Czytaj

Perfumy HFC Paris Divine BlossomPerfumy Divine Blossom są poświęcone wizerunkowi boskiego lotosu, kojarzonego z czystością, duchowością i ponadczasowym pięknem. Wyjątkowość tego kwiatu polega na tym, że kwitnie wyłącznie pod osłoną nocy, w świetle księżyca, wydzielając niezwykle kuszący zapach. Perfumiarz Benoit Bergia starał się oddać ten magiczny efekt za pomocą koktajlu z niebieskiego lotosu, pomarańczy, płatków migdałowych, bobu tonka, piżma, kakao, wanilii, ambry, drzewa sandałowego i oudu z Borneo.

Noworoczne pomysły na prezenty: Najpiękniejsze kalendarze adwentowe Przeczytaj

Perfumy HFC Paris Golden FeverWe flakonie Golden Fever znajduje się słońce lub koło fortuny, które jest symbolem tego zapachu. Perfumiarz Céline Ripert połączył ylang-ylang, czarny pieprz, jaśmin, różę turecką, narcyz, paczulę, brązowy cukier, pudrowe piżmo i indyjski oud. Według autora nowości, perfumy te są naładowane pomyślnością i szczęściem, które w przyszłym roku zostanie złapane za ogon i oswojone, ale tylko przez tych, którzy szczerze kochają Gorączkę Złota.

Przeczytaj też: 8 najdroższych i najbardziej luksusowych prezentów kosmetycznych na Nowy Rok, o których marzy każda dziewczyna

Share :

Może Cię zainteresować

Trendy urodowe: blond z odrostami

Miley Cyrus Nie spiesz się z wizytą u kolorysty, jeśli zauważysz, że u nasady włosów pojawił się naturalny...